Egyéb
Eredeti mutatása

Hentes

Egyéb

Teljes munkaidő

DEGermany, Frankfurt am Main

Sürgős
Felkapott

2100.00EUR

Per hónap (Brutto)

V0066493

497+ Megtekintés

Leírás

Németországi partnereink részére keresünk hentes munkatársakat.
3 munkaadó is szeretné a járvány után ismét feltölteni az állományát.
Munkavégzés helye:
Limburg,Frankfurt am Main, Koblenz.

Feladatok:
-vágás,
-darabolás,
-csontozás,
-inazás,
-darálás,
-kolbász töltés.

Elvárások:
-releváns (több éves) szakmai tapasztalat.
-alap német nyelvtudás.

Végzettséget nem minden partnerünk kér.

Amit nyújtunk:
-minimum 12euro/h
-szállás kb. havi 200euroért,
-német főállású munkaszerződés.

Bővebb információ a +43/681 812 26590 es telefonszámon kapható.
Jelentkezni fényképes német nyelvű Önéletrajz elküldésével a [email protected] e-mail címen lehetséges

Elvásárok

Feladatkör

-vágás,
-darabolás,
-csontozás,
-inazás,
-darálás,

Amit ajánlunk

We offer 2100.00 EUR Per hónap with 40 hours per week.

Kulcsszavak

Bérezéssel kapcsolatos információ

Foglalkoztatás típusa Fizetés
Teljes munkaidő 2100.00 EUR Per hónap (Brutto)

Bérezés képességek alapján, de minimum 12 euro brutto

További információ hozzáadása

Foglalkoztatás típusa

Elérhető pozíciók

5

Heti óraszám

40

Munkaviszony/megbízás hossza

Ongoing

Megtekintés

497

Munkanapok

Munkanapok

Heti 40 óra.Túlóra esetén a német törvényeknek megfelelő túlóra elszámolás.

Hely adatok

Ez alapján

Egy helyszín

Helyszín

Germany, Frankfurt am Main Haupstrasse 627

Dolgozók fogadása külföldről

Albania, Andorra, Austria, Belarus, Belgium, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Faroe Islands, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Guernsey, Vatican, Hungary, Iceland, Ireland, Isle of Man, Italy, Jersey, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russian Federation, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Svalbard and Jan Mayen, Sweden, Switzerland, Ukraine, United Kingdom, Aland Islands

Készítette 4 hónappal ezelőtt

Állások Germany

Állást keres Germany ? Kattintson és tudjon meg többet 51318 + több állásajánlat

Hozzászólás

profile picture
Legyen tisztában az értékeivel! Kérjen ingyenes konzultációt most.
Tudjon meg többet
Iratkozzon fel hírlevelünkre és kapjon hasznos cikkeket a munkaerőpiaccal kapcsolatban.
Iratkozzon fel

Recent searches

Recent views